Kamerové systémy (CCTV)

Jsme schopní pokrýt potřeby jak malých instalací, kde je často kladen velký důraz na poměr cena/výkon, tak i velmi náročných a komplexních projektů s využitím technologií na bázi umělé inteligence.

Systémy se kterými pracujeme

CCTV - Axis, Dahua a Hikvision

Axis, Dahua a Hikvision,  největší světoví výrobci kamerových systémů, jsou hlavními dodavateli v oboru CCTV. Sortiment obou výrobců zahrnuje i řešení přístupu a moderní videotelefony (viz obor EVS). Nepochybnou výhodou je uživatelský SW výrobců, který je společný pro všechny dodávané technologie a výrazně tak zjednodušuje jejich ovládání. Jako součást projektových řešení kamerových systémů nabízíme i moderní online inteligentní videoanalýzy obrazu, které poskytuje SW AxxonNEXT.

Termální detekce

Termální síťová kamera AXIS P1280-E

Když potřebujete spolehlivou detekci v kteroukoli denní nebo noční dobu, termální síťová kamera AXIS P1280-E vám pomůže. Tuto kompaktní a diskrétní kamera lze namontovat do podhledů nebo na stěnu – podle toho, co nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Díky vestavěné analýze – nebo pokročilé analýze od našich partnerů nebo společnosti Axis – spolehlivě detekuje osoby, vozidla a předměty bez ohledu na světelné podmínky nebo pokusy o maskování. Může být použit jako cenově výhodný detektor s vizuálním potvrzením pro bezpečnost osob i majetku v mnoha prostředích. Pomáhá také omezit falešné poplachy.  

Software od společnosti AxxonSoft

AxxonSoft je společnost vyvíjející software, která nabízí software pro správu videa (VMS), platformu pro správu informací o fyzické bezpečnosti (PSIM), cloudová řešení (VSaaS) a vlastní přizpůsobitelnou analýzu videa s umělou inteligencí. Software společnosti AxxonSoft poskytuje ve své třídě nejlepší integrační a přizpůsobovací kapacity pro budování inteligentních systémů video dohledu a integrovaných bezpečnostních systémů libovolného rozsahu a pro různá odvětví.

Vytvořte poptávku a my se vám ozveme.