Zabezpečovací systémy

CHRAŇTE SVÉ OBJEKTY TĚMI NEJLEPŠÍMI TECHNOLOGIEMI

Zajistíme vám moderní a chytré řešení pro ochranu vašeho majetku, ať už jsme firma, veřejný orgán nebo domácnost.

Nabízíme vám širokou škálu chytrých řešení pro firmy, mezi které patří elektronické čtečky a zámky, ovládání oken, dveří či osvětlení, ovládání rekuperačních či klimatizačních jednotek.

Vaše chytrá domácnost dále ocení vychytávky jako je řízení předokenních rolet a garážových vrat nebo ovládání závlahy či rekuperace.

ZABEZPEČTE TO, CO JE VÁM NEJDRAŽŠÍ

Zvolte správné řešení ochrany vašeho firemního majetku či domácnosti.

Zabezpečení objektů

Váš objekt zabezpečíme kvalitní technikou včetně požárních čidel, monitorování společných prostor či hlídání zvolených přístupů.

Automatizace

Za pomoci ovládacích prvků, jako jsou např. plášťová ochrana budovy, pohybová nebo teplotní čidla, zabezpečíme plnou automatizaci ochrany.

Řešení pro firmy

Nabízíme vše od systémů hlídání přístupu do serveroven, elektronických zámků a kamerových systémů až po environmentální čidla.

Řešení pro domácnosti

Mějte svou chytrou domácnost díky příslušným PG výstupům vždy pod kontrolou. Ovládat tak můžete vše od předokenních rolet až po závlahu.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci můžete kdykoliv zkontrolovat stav objektu, ovládat zvolené prvky a získat upozornění v případě jakýchkoliv změn.

Centrální ochrana

Řešení lze napojit na systém centrální ochrany tak, aby byl k vašemu objektu zajištěn příjezd a kontrola bezpečnostní agentury.

Systémy se kterými pracujeme

EZS - Jablotron a Paradox Security systems

Jádro nabídky tvoří systémy společností Jablotron a Paradox Security systems. Jde o dva nejčastěji instalované zabezpečovací systémy na českém trhu s dlouholetou tradicí. Oba výrobci výrazně uspěli v celosvětovém měřítku, dlouhodobě si udržují své postavení a posilují je i díky prostředkům věnovaným vývoji nových výrobků a technologií. Nabízíme i vše potřebné k montáži EZS – vnitřní a venkovní detektory Jablotron a PARADOX včetně vybraných detektorů od dalších výrobců, sirény a signalizační prostředky, mechanické a elektronické doplňky, zdroje a akumulátory, certifikované kabely pro montáže EZS …

Vytvořte poptávku a my se vám ozveme.